تاریخ انتشار : سه شنبه 17 بهمن 1402 - 17:24
481 بازدید
کد خبر : 2827

مرور آلبوم پسری از میشیگان به نام جان گرانت

مرور آلبوم پسری از میشیگان به نام جان گرانت

۱۱ سال پس از انتشار آلبوم اول خود، کینگرانت از دنمارک، جان گرانت با پنجمین آلبوم استودیویی‌اش با عنوان پسر میشیگان به بهترین شکل منحصر‌به‌فرد بازگشته است. تقریبا سه سال از انتشار آلبوم استودیویی‌اش عشق جادو است که می‌توانید در متن و نوع طراحی‌ آهنگ‌های آخرین آلبوم جان گرانت ببینید که تاثیر این سه سال


۱۱ سال پس از انتشار آلبوم اول خود، کینگرانت از دنمارک، جان گرانت با پنجمین آلبوم استودیویی‌اش با عنوان پسر میشیگان به بهترین شکل منحصر‌به‌فرد بازگشته است. تقریبا سه سال از انتشار آلبوم استودیویی‌اش عشق جادو است که می‌توانید در متن و نوع طراحی‌ آهنگ‌های آخرین آلبوم جان گرانت ببینید که تاثیر این سه سال باعث شده تا به آلبوم برگردد. پسر میشیگان یک آلبوم دوازده ترکی است که حس دماغ برزگاه نویسی، صداقت بی‌پردازیده و ملودرامای نمایشی گرانت را به بهترین شکل ارائه می‌دهد.

اگرچه عشق جادو در برخی از زمان‌ها تازه‌اندیش و سبک بود، پسر میشیگان تا حدی به نرمال برگشته است. این یعضی نیست که لحظات شادی و شادمانی وجود نداشته باشد، بیشتر این دیدگاه یک مشتاق به یادگیری خاطرات و غم‌انگیز به دست آورده است. ترک نزدیکی که جان گرانت در هم ترک‌های سبک عشق جادو چون پرپی بوی و یا از مادرش نیز دارد، در ترک یکی از نیم‌تراک‌های چند کوتاه‌تر “شکل ادعایی” که یک آهنگ باند دیسکو است، ارائه نمایان میشود. این ترک کوتاه‌ترین ترک آلبوم با زمان ۳:۵۹ است که ریتمی خوشحالتر و دمپوی سریعتر از آلبوم جدید اش نشان می‌دهد. ترک دیدگاه ادعایی سومین ترک آلبوم پسر میشیگان است، که بدون شک بیشتر به نحوه عجول است و تجاری‌تر است تا دیگر ۱۱ ترک دیگر آلبوم. اما این به هیچ وجه نشان گر نیست و تنها دیگر ترکی که ادعای سال‌های ۸۰ است، ” بهترین در من” است. قسمت بیشتری از آلبوم دارای تنظیمات بسیار ظریفی برای تکمیل و کمک به تعویض تکمیل شده آهنگ‌های گرانت است. بیشتر قسمت‌های دیگر آلبوم بسیار با صداهای آرام و شیوه‌های بالادست و محکم John Grant تطبیق داده شده است. ترک آخرین گرانت، بیلی، مستقیما ملاقات آلبوم پسر میتشیگان را گرفته است. یک تاکوای پیانویی است که کم‌مکنده کم کم دیگر ترک می شود. استفاده الهامگرفته از ساز کلارینت یک بعد دیگر اضافه مینماید. جان با لطف عشق‌اش را به گری عرضه میکند. “جان را دیدم که در حال قدم زنی است، و در آن سخت به چین گره حقیقی شدیم”. جان گرانت تاخت‌با ویته لبون در آلبوم جدیدش همراه است. لبون نیز کمک فوق العاده‌ای به انتاج آلبوم پسر میشیگان کرده است و بهترین را از جان نقاشی‌نویس پر استعداد را به نمایش برد. از وقتی که هردو با هم ترک ارائه مینمایند منطقی‌ترین اثر بر خارج از بخش تراک‌ها بوده است. در حالی که فقط بیبی، پسر میشیگان، شکل ادعایی و بیلی توانسته‌اند نشان دهند که چطور گرانت توانایی ساخت و ارائه آهنگ‌های مختلفی را دارد که به همیشه جالب و مفید هستند، اما این بهترین ارائه‌های آلبوم نیستند. آلبوم با سه ترک: ترک عنوان آلبوم، Country Fair و Rusty Bull شروع میشود. همه این ترک‌ها قدرت جان برای نشان دادن داستان،معرفی و توسعه شخصیت و جذب کردن شما، دارند. در ترک country Fair که بسیار آشنا است، John توپچینی، Matterhorn و فرارود دبل را به اشتراک گذاشته، در صورتی که سیندی برایش گذشته به جایی می‌خورد که بلانگی به شیرینی قند میکنوند. او شما را در دنیایش قرار می‌دهد و اجازه میدهد که زندگی کنید. تهدید تاریک Rusty Bull هم نیز قرارگرفت است. تعریف جان از یک نمایش و قصه‌گویی خوب و از هر جزئیات که شما نیاز دارید تا درگیرتان نگه دارد اثر می‌نماید. وقتی که Rusty Bull به چورول اپ فتا میشود، یکی از شاهدک‌های جذاب بسیار برای آلبوم ارائه میشود. جان گرانت تقریبا در این سبک آهنگ‌سازی اتفاقی و خنده‌دار دوباره است.
ملاحظات دیدگان، به یک شیوه یکتا در آلبوم ثبت و انتقال یافته است. (میتوانید عذرخور شوید که در بعضی قطعات آلبوم جان گرانت بیشتر تا حدود پزشکی اشاره شده است تا در بعضی قسمت‌های House) مایک و جولی و اتاق کروز، دو تک جدید، اندک اتشاق که جان بخش خاطرات نوجوانی اش و درباره نخستین رابطه‌های جنسی خود را می‌گذارد. “مایک اولین پسری بود که با او رابطه داشتم، او به کلیسای‌مان می‌رفت و به مدت سال‌ها بهترین دوست من بود اما هیچوقت قادر نشدمکه در مورد آنچنان کهبین ما افتاد هیچ‌گون حرفی بزنم.” گرانت اسهم‌های خود راگر سم دو چندان کنید. Cستبقیه‌نوای برنامه‌های پیانویی است که بهترین اجرای صوبیل فراتر از این است که به هر چیزی دلطبق دارد کج فراموشش را می‌کند. پیسر میشیگان، در میان جوامع دپالی‌ها حالا طی این بزم جهانی، و دوره مسابقات ریاست‌جمهوری ایالات متحده ساخته شده است و هر دو بی‌تردیدا رویگری های جان گرانت بر آلبوم آخرین اش اثر گذاشته‌اند. تشریفترین روی بینی در خواب امریکأ،صبر ور تن که در هیچ تراکهای دیگر آلبوم ریاست گرفته شده و الهام‌گرفته از ۱۲ ترک با کیفیت و سهمش است.

The below translation is generated by Google Translate:
یازده سال پس از انتشار آلبوم اول جان گرانت، Queen Of Denmark، برگردان مستقل شگفت‌انگیزش اگن، جان گرانت، با پنجمین آلبوم استودیویی‌اش، Boy From Michigan، به بهترین شکل شگفتی‌انگیز برگشته است. تقریبا سه سال از آخرین آلبوم استودیویی جان گرانت، عشق جادو، گذشته است و شما می‌توانید در متن و ساخت آهنگ‌های جان گرانت در آخرین آلبومش ببینید که تاثیر این سه سال به طور قطعی روی آلبوم یافته است. پسر میشیگان یک آلبوم دوازده ترکی است که حس دماغ برزگاه نویسی، صداقت بی‌پردازیده و ملودرامای نمایشی گرانت را به بهترین شکل ارائه می‌دهد. 
این آلبوم سه سالی بعد از عشق جادو به عنوان آخر آلبوم استودیویی جان گرانت، یک بازگشت به حالت معمول برای جان گرانت است. این معنایی ندارد که لحظاتی از شادی و خوشحالی وجود نداشته باشد، بلکه دیدگاه جان به نحوی به خاطره‌ها و تیویا بیشتر به‌نحو صریح نمادگرفته است. ترک بیشتری که جان گرانت به‌شکل زنندهٔ‌های خود در عشق جادو ارائه‌داد، مثل Preppy Boy یا He’s Got His Mother’s Hips، روی ترک فیوژن اسپارکس/دیسکوی او، Rhetorical Figure، است. ترک سینت‌روتاجیه ساده‌ی که کوتاه‌ترین ترک آلبوم با مدت زمان ۳m59s جان است، پرشورترین و با سرعت بیشترین ترک روی آلبوم جدیدش است. Rhetorical Figure، سومین ترکی که از پسر میشیگان برداشته‌شده‌است، یقینا مستقیم‌تر و تجاری‌تر از بسیاری از ۱۱ ترک دیگر آلبوم جدید است،‌ اما به هیچ‌وجه نماینده‌ی دیگری نیست و تنها ترک دیگری که به نزدیک‌ترین ثانویه‌های سینت‌پاپ اشاره کرده‌است، بهترین در من است.*) دیگر بخش‌های آلبوم دارای نوعی تنظیمی غیر ظاهری برای تطبیق با ترک‌های ارائه‌شده‌ توسط گرانت هستند. بیشتر این آلبوم دارای تنظیم‌های بسیار به‌جا برای نصبِ نسبت‌دادن‌هایِ طبیعی‌ گرانت است. بخش‌های دیگر آلبوم بسیار با تأثیرات ناب و بالادست و کارکردهای سازنده و ساخلمایی John Grant سازمان‌دهی شده‌اند. تک تک آلبوم‌های جان گرانت از روشی تا حدودی کهفتی و تیرگی به منظوری کهفیتی و تمپو رویتر به طرزی که ندیمو و در عین حال با تمپو و تیرگی شبیه ساربان به‌تابَری ویته مندی و فسحتث‌تر مزیاب البان‌وبر جومستنه ترک یابده‌است‌. تک پسر بیبی، پسر میشیگان، شکل ادعایی و بیلی تک فادلروز♝ فسه بخش؛ الۡلاظه میک نشان‌دهِاُند کهبین گرانت دیاوَر توانلینک منبع

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هجده − پانزده =