تاریخ انتشار : سه شنبه 17 بهمن 1402 - 5:10
337 بازدید
کد خبر : 2708

بررسی آلبوم تیلور سوئیف “ایورمور”

بررسی آلبوم تیلور سوئیف “ایورمور”

Taylor Swift طرفدارانش این هفته نمی‌توانند باور کنند که به یک هدیه کریسمس زودرس از طرف عیدالمسیحی دیگری از محبوبیت‌ها دچار شده‌اند. Evermore فقط پنج ماه پس از Folklore منتشر شد؛ نتیجه تجربه خلاقانه‌ای است که به نظر می‌رسد برای تیلور اسویفت و تیم او پایان نیافته است. به طور کلی، قرنطینه برای این ستاره

Taylor Swift طرفدارانش این هفته نمی‌توانند باور کنند که به یک هدیه کریسمس زودرس از طرف عیدالمسیحی دیگری از محبوبیت‌ها دچار شده‌اند. Evermore فقط پنج ماه پس از Folklore منتشر شد؛ نتیجه تجربه خلاقانه‌ای است که به نظر می‌رسد برای تیلور اسویفت و تیم او پایان نیافته است. به طور کلی، قرنطینه برای این ستاره پاپ موفقیت فوق‌العاده‌ای بوده است.

Taylor Swift Evermore Album

آهنگ اول Willow با یک دز راک خنک، صاف با سینت‌های درخشان و سوراخ‌ترین گورس رکورد را باز می‌کند. پس از آن، بالادست آهنگ پیانوی آهسته‌ای از Champagne Problems. تیلور اسویفت چیزی دارد که او را در کاهش کلیدی، غمگین بسیار خوب می‌کند؛ او نیازی به بیش‌تر کردن ندارد وقتی موسیقی‌اش به چنین صورت مؤثر ملودیک است. 

از سوی دیگر، او به اندازه کافی بر این اتکا دارد که بنابراین ما باید با تعدادی قطعه پر کننده پایان بگذریم. Tolerate It به طور خاص ممکن است برجسته نباشد، همچنین به همان اندازه که Marjorie یک بالادست پاپ با سینت و Ivy و Cowboy Like Me بر بوی کانتری-همراه باشی در اثرات نواخته یک چند فیلر رد ندارد. ‘Tis The Damn Season یک آهنگ آکوستیک دیگر است که ما امیدوار بودیم ینی کمی شاداب شود، اما، متاسفانه، فریب که چیز خاصی در مورد کریسمس نیست؛ ما نتوانستیم عصبانی بنویسیم. 

به هرحال، اینجا چیز کافی برای نگاه داشتن ماست. Gold Rush به طبقات رویا‌یى را به طبیعی ترین بالادست شامل یک ملودی ریتمیک که منتور را به یک مسحوری منتقل می‌کند – نه مثل Happiness به عنوان یک آهنگ بلندکننده، تقریباً همچون آهنگ هیمن است که در این اثر دیگر حماسی است. 

راست شدنی ها، بدون شک اینجا شامل بروز هستند. No Body, No Crime همراه با خواهران هایم بی‌گمان یک برجسته‌ی دیگر است. این اساساً یک قند شونده زبان-منطقه لطیف فردا با ترانه‌های مرد و متفکرانه با طعم کانتری را می‌رد تا به خاطر این ریشه‌های آن نشانه بازگرگاندنش را بگیرد.. 

بیش از این پیشنهاد می‌شود که تیلور اسویفت اهمیتش را به جدی‌گری در جرم و جنایت روییا Marjorie و Dorothea هم می‌برد، با تعدادی مصداق که این مرجع شدن شاد و Doroha دیر، چون نه بدرستی جمله، شاد، گرو نا فرار مطرب رکورد بیش‌نواى آخونه اى چونه، با عزیز گلدن ها.

Coney Island با هایم ملیت فراهم‌کننده دیگر همکاری خوش‌آمد است. یک عدد راک آکوستیکی که صدایی سنگین از صداى مت برگنر کمی عمق داد، به زیباى صدای خوش‌ملافه‌ای تیلور معلوم شونده‌اى تند و گیرنده. قطعاً همکاری‌ها در اینجا به کم کردن رکورد جالب هستند. 

قطعه قبل از آخر Closures آهنگ تولید کننده BJ برتن است که کمی بیش‌تر، منجر به کمى بخصوصى نمى‌شود. دوباره، کمی ناامید کننده است، اگرچه نه چنین مبهم که بقیه رکورد در مسیر میدانلى قرارگیرد. اما تعداد این اثر این که متفاوت است.

مانند انتظار، Evermore بسیار به همانطور Folklore; به طور گسترده است. این بیشتر کم کردن، غرق در گرمایى و راحتى است، و هر چند این چیزی نیست که نوآوری، شناسانده می‌شود، شما احساس کنید که تیلور اسوئیت از پس گرفتن به نسبت چشم، بیشتر لغت خودیابى، زیارت و داشته و نتیجه خام داخلى را نشان می‌دهد. این آلبوم رهایمان کردن رهایی به ما می‌دهد تا پایان سال دشوار را گردانیم.لینک منبع

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نوزده + 17 =

تیتر جالب می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها به شما نشان دهیم.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها